Pronájem bytu 2+kk, Malá Skála, 76 m2

Malá Skála, Labe

17 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(Zálohy na služby pro 1 osobu: 1.500,- Kč , elektřina se převádí na nájemce, + provize RK)

Prověřené firmy v Malé Skále

Rekonstrukce

Úklidové služby

Informace k bytu

Prostorný byt 2+kk v srdci Českého ráje – Malá Skála

Hledáte místo, kde můžete po práci zpomalit, nadechnout se a během chvíle se ocitnout v přírodě? Nabízíme k pronájmu prostorný byt o dispozici 2+kk a celkové výměře 76 m² na adrese Labe 197, Malá Skála.

Malá Skála, často označovaná jako perla Českého ráje, patří mezi místa, která si člověk snadno zamiluje. Leží v malebném údolí řeky Jizery, obklopená skalami, lesy a krásnými výhledy. Okolí nabízí nespočet možností pro pěší výlety, cyklistiku, lezení, vodáctví i obyčejné procházky podél řeky.

Vyrazit můžete například na Vranov–Pantheon, Suché či Besedické skály, Drábovnu nebo hrad Frýdštejn. Tady nemusíte čekat na víkend, abyste si užili přírodu – máte ji doslova na dosah.

Díky velkorysé výměře 76 m² poskytuje byt dostatek prostoru pro pohodlné bydlení jednotlivce i páru. K bytu náleží také jedno parkovací stání, takže nemusíte každý den řešit, kde zaparkujete.

Měsíční nájemné činí 17 000 Kč. Zálohy na služby jsou ve výši 1 500 Kč za osobu měsíčně a elektřina bude převedena na nájemce. Kauce 20 000 Kč. Provize RK 17 000Kč.

Byt je k nastěhování od 15. 9. 2026.

Pokud hledáte domov, který spojuje dostatek prostoru, klid a jedinečnou atmosféru Českého ráje, tento byt by mohl být právě pro Vás.

V případě zájmu, zašlete prosím na náš e-mail krátké představení o sobě:
kolik osob bude byt obývat,
čemu se věnujete (zaměstnání/podnikání),
od kdy hledáte bydlení,
zda máte domácího mazlíčka.

Na základě zaslaných informací Vás budeme kontaktovat a domluvíme si termín prohlídky.
Majitel si vyhrazuje právo vybrat nájemce dle vlastních kritérií.

Těšíme se na Vaši zprávu.

Hledáte spolehlivého nájemce i pro svou nemovitost?
Rádi Vám pomůžeme s celým procesem pronájmu – od profesionální prezentace nemovitosti, inzerce a organizace prohlídek až po prověření zájemců, přípravu smluv a bezpečné předání bytu.

Neváhejte nás kontaktovat. Rádi se postaráme o chytrý pronájem i Vaší nemovitosti.

Parametry bytu

Cena
17 000 Kč /za měsíc
Poznámka k ceně
Zálohy na služby pro 1 osobu: 1.500,- Kč , elektřina se převádí na nájemce, + provize RK
Aktualizováno
13. 8. 2026
Adresa
Malá Skála, Labe
ID
00051
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Patro
2. z 2
Vybaveno
Ne
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
76 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Silnice
Voda
Vodovod
Topné těleso
Krbová kamna
Zdroj topení
Elektrokotel
Zdroj teplé vody
Elektrokotel, Bojler - elektro
Výtah
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Zuzana Salmanovová, MRE

Zuzana Salmanovová, MRE

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+kk v Malé Skále?

Podobné nemovitosti