Prodej ubytování, Doubice, 280 m2

Doubice

9 950 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 44 470 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Doubici

Okna a dveře

Informace k nemovitosti

Prodej domu 7+1, 280 m², pozemek 4008 m², Doubice

Tento poloroubený dům lze po přestavbě využít díky lokalitě ke komerčním účelům, jako je penzion, hotel, restaurace a podobně.. Má zastavěnou plochu 210 m2, je dvojpodlažní a dispozice je tu 7+1. Pozemek celkem je velký 4008 m2.
V přízemí najdeme kuchyni, obývací pokoj, 3 ložnice, chodbu, koupelnu s WC a kotelnu. V patře pak další 3 ložnice, WC a chodbu.
Dům je v dobrém stavu, nově zde byla renovována plechová střecha, kdy došlo k obroušení, vyčištění a byl dán nový nátěr, který vydrží dalších 50 let. Nově tady byla i vybudována čistička odpadních vod. Dům má i nová plastová okna, která jsou umístěna na všechny světové strany. Vytápění zde máme kotlem na dřevo, napojení je na vodovod a elektřinu i 380 V.
Obec a její okolí je vyhledávanou turistickou lokalitou se spoustou možností na výlety, ať už na skalní bludiště nebo vyhlídky, zříceniny hrádků, za sportem a nebo za koupáním.
Doubice se nachází v Národním parku České Švýcarsko.

Parametry nemovitosti

Cena
9 950 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
5. 8. 2026
Adresa
Doubice
ID
950395
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Vybaveno
Částečně
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
280 m2
Plocha pozemku
4008 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo M&M reality

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Jana Habartová

Jana Habartová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje ubytování v Doubici?

Podobné nemovitosti