Vosmíkových, Praha, Libeň
(Včetně právního servisu při prodeji nemovitosti.)
Nabízím k prodeji bytovou jednotku v osobním vlastnictví o dispozici 2+KK s plochou 47,4m2 dle prohlášení vlastníka na adrese Vosmíkových 1001/34, Praha – Libeň. Bytová jednotka se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží (3.patro) cihlového činžovního domu s okny orientovanými do tichého vnitrobloku.
Bytová jednotka je v udržovaném stavu, kde proběhla rekonstrukce cca před třinácti lety. Topení je pomocí plynových wafek. Okna jsou již plastová a ve velmi dobrém stavu.
Dispozičně se bytová jednotka skládá ze dvou průchozích pokojů (kuchyňský kout s menším obývacím pokojem a ložnicí), vstupní předsíně, dále koupelny s vanou, samostatnou toaletou a samostatnou komorou.
Koupí této bytové jednotky také získáte ideální společný podíl na tiché zahradě ve vnitrobloku domu, do které jsou orientovány okna z tohoto bytu.
Bytová jednotka je momentálně pronajatá nájemníkovi, který již dlouhodobě spolehlivě platí nájem a při koupi tohoto bytu je buď možné nájemníka nechat dále bydlet anebo je nájemník připravený se na pokyn nového vlastníka vystěhovat.
V letošním roce 2025 proběhla kompletní rekonstrukce fasády domu (venkovní i vnitřní) a dále se renovoval tichý vnitroblok domu, na kterém je v rámci koupě této bytové jednotky společný spoluvlastnický podíl. Samotný činžovní dům je jinak v solidním udržovaném stavu a je zde funkční společenství vlastníků jednotek.
Libeň je ideální čtvrtí pro ty, kteří hledají výbornou dostupnost centra města a zároveň klidné prostředí. Stanice metra Palmovka a tramvajové linky vás do 10 minut dopraví do srdce Prahy. V okolí rezidence najdete kompletní občanskou vybavenost – školy, školky, Fakultní nemocnici Bulovka, sportovní centra, restaurace, kavárny i obchody.
Milovníci přírody ocení blízkost parku Pod Korábem, Proseckých skal či kouzelných procházek podél Vltavského nábřeží.
Tato bytová jednotka je ideální volbou pro jednotlivce, páry, rodiny ale i investory, kteří hledají bydlení s výbornou dostupností a vybavením.
Bytovou jednotku je samozřejmě možné financovat hypotečním úvěrem, se kterým vám mohu pomoci.
Nad Meandry 3290/7, Praha
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Jan Štěpánek
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+kk v Praze 8?