U pošty, Praha, Libeň
K pronájmu je zcela nový byt 2+kk o výměře 39 m² v posledním patře zrekonstruovaného cihlového činžovního domu, jen několik minut chůze od stanice metra Palmovka.
Byt je proveden ve vysokém standardu – dřevěné lepené podlahy, podlahové vytápění, klimatizace, kvalitní sanita a dlažby, interiérové dveře Dextüra a zakázkové vstupní dveře.
Kuchyňská linka byla navržena architektem a vyrobena na míru. Je vybavena myčkou nádobí, horkovzdušnou troubou, indukční varnou deskou a lednicí s mrazákem. Po domluvě je možné byt dovybavit dalším nábytkem.
K bytu náleží sklepní koje v suterénu domu. Obyvatelům je k dispozici také společná zahrada ve vnitrobloku.
Možný je dlouhodobý i střednědobý pronájem. Byt je svou velikostí ideální pro jednu osobu. Upřednostňujeme nájemce bez domácích zvířat.
Ostrovského 1213/23, Praha 5
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Lenka Hanžlová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+kk v Praze 8?