Prodej vícegeneračního domu, Červený Kostelec - Lhota za Červeným Kostelcem, 240 m2

Červený Kostelec, Lhota za Červeným Kostelcem

5 980 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 26 727 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Červeném Kostelci

Pojištění a finance

Informace k domu

Společnost REMAX Future Vám nabízí možnost koupě domu pro větší rodinu situovaného v klidné vilové zástavbě Červeného Kostelce.

Dům byl postaven na přelomu 70. a 80. let a jedná se o velmi poctivou a kvalitní stavbu v původním, průběžně udržovaném stavu. Nabízí celkem tři obytné úrovně a variabilní využití pro vícegenerační bydlení, kombinaci vlastního bydlení s pronájmem nebo čistě investiční záměr. Celková plocha všech tří podlaží včetně suterénu je cca 280m2 + terasa a garáž.

V 1. nadzemním podlaží se nachází bytová jednotka 2+1 s příslušenstvím, koupelnou a samostatným WC. Ve 2. nadzemním podlaží naleznete druhou, dispozičně obdobnou jednotku 2+1 s příslušenstvím, koupelnou a WC. Z tohoto podlaží je přímý vstup na prostornou terasu a navazující půdní prostor s dalším potenciálem využití.

V přízemí domu (suterénu) jsou sklepní prostory, kotelna s plynovým kotlem, menší koupelna s WC, dva samostatné pokoje, příprava na kuchyňskou linku a samostatný vstup ze zahrady. Tato část tak nabízí možnost vytvoření další obytné jednotky nebo zázemí pro podnikání či pronájem.

Součástí domu je také garáž přímo v objektu a příjemná zahrada navazující na dům.

Nemovitost je ve velmi dobrém technickém stavu, do budoucna však počítá s modernizací, zejména výměnou původních dřevěných oken. Právě díky tomu si nový majitel může dům upravit podle vlastních představ a současných standardů bydlení.

Velkou výhodou je klidná lokalita s kompletní občanskou vybaveností v dosahu a výbornou dostupností do centra města.

Pokud hledáte prostorný dům s charakterem, potenciálem a širokými možnostmi využití, určitě doporučujeme osobní prohlídku.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Parametry domu

Cena
5 980 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
15. 6. 2026
Adresa
Červený Kostelec, Lhota za Červeným Kostelcem
ID
211-NP04723
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Vybaveno
Částečně
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Užitná plocha
240 m2
Zastavěná plocha
142 m2
Podlahová plocha
240 m2
Plocha pozemku
985 m2
Plocha zahrady
725 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V, 400V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Vlak, Silnice, Autobus
Voda
Vodovod
Garáž
Sklep
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo RE/MAX Future

RE/MAX Future

U Koruny 1742/16, Hradec Králové

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Bc. Petr Malý

Bc. Petr Malý

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje vícegeneračních domů v Červeném Kostelci?

Podobné nemovitosti