náměstí Osvoboditelů, Praha, Radotín
Nabízíme byt 2+kk s galerií v projektu Radotínský dvůr s plánovaným dokončením na konci roku 2026. Díky zvýšenému prostoru obývací části získává byt něco navíc – místo pro pracovnu, odpočinkovou zónu, knihovnu nebo další úložné prostory.
Byt nabízí praktickou dispozici s obytným pokojem a kuchyňským koutem, samostatnou ložnicí a dostatkem prostoru pro vestavné skříně. Samozřejmostí je kvalitní standard provedení včetně lepených vinylových podlah Gerflor, vyšších interiérových dveří 210 cm a bezpečnostních vstupních dveří Next.
Radotínský dvůr spojuje klidnější bydlení s výbornou dostupností města. Pár minut od domu najdete vlakové spojení, které vás rychle doveze na Smíchovské nádraží a ve špičce jezdí každých 10 minut. Pěšky vyřídíte běžné nákupy, školu i služby.
Velkou předností lokality je okolí Berounky – cyklostezky, koupací biotop, sportoviště i příroda jsou dostupné bez nutnosti sedat do auta.
K bytu je možné dokoupit garážové stání a sklepní kóji. Prodej do osobního vlastnictví, možnost financování hypotékou.
Myslíkova 174/23, Praha 1
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Martin Železný
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+kk v Praze 5?