Pronájem bytu 1+kk, Liberec - Liberec III-Jeřáb, Vaňurova, 20 m2

Vaňurova, Liberec III-Jeřáb

8 344 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prověřené firmy v Liberci

Rekonstrukce

Úklidové služby

Pojištění a finance

Informace k bytu

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 1+kk o rozloze 20 m² ve 2. patře zatepleného panelového domu po rekonstrukci. Dům je vybaven výtahem.
Byt se nachází v centru Liberce na ul. Vaňurova, v docházkové vzdálenosti od autobusového nádraží i veškeré občanské vybavenosti.
Pokoj s kuchyňským koutem (linka se dřezem a dvouplotýnkovým vařičem), předsíň s vestavěnou skříní. Koupelna s sprchovým koutem, WC a umyvadlem. V koupelně je přípojka na pračku. K bytu náleží sklepní koje.
Byt je v udržovaném stavu, bez spotřebičů. Vhodný pro jednotlivce nebo pár.
Finanční podmínky:
Nájem vč. všech služeb a elektřiny: 9 900 Kč/měsíc
Z toho služby 956 Kč, elektřina cca 600 Kč (přepsána na nájemce)
Kauce: 10 000 Kč (vratná)
Parkování: placené modré zóny v okolí domu
Volný ihned. Preferujeme dlouhodobý pronájem.

Parametry bytu

Cena
8 344 Kč /za měsíc
Aktualizováno
11. 6. 2026
Adresa
Vaňurova, Liberec III-Jeřáb
ID
00233
Stavba
Panelová
Stav objektu
Dobrý
Patro
3.
Typ objektu
Patrový
Lokalita objektu
Centrum obce
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
20 m2
Podlahová plocha
20 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední dálkové
Voda
Vodovod
Výtah
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Martin Procházka

Martin Procházka

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 1+kk v Liberci?

Podobné nemovitosti