Ořechy, Lipník nad Bečvou
Hledáte místo pro rekreaci, zahradničení nebo investici s potenciálem dalšího využití? Právě pro vás může být zajímavá tato nabídka pozemku o celkové výměře 1 904 m², nacházejícího se v oblíbené chatové a zahrádkářské kolonii Ořechy v Lipníku nad Bečvou.
Na pozemku se nachází chata s evidenčním číslem o zastavěné ploše 20 m², která je v původním stavu a nabízí novému majiteli možnost rekonstrukce dle vlastních představ. Velkým benefitem je již zřízená elektrická přípojka (antoníček) a také dvě vrtané studny, které zajišťují dostatek vody pro rekreační i zahradní využití.
Pozemek je převážně rovinatý, obklopený zelení a vzrostlými stromy, které poskytují příjemné soukromí a klid. Díky své velikosti nabízí široké možnosti využití. Zajímavostí je také potenciál budoucího rozdělení na dva samostatné pozemky, každý o výměře přes 800 m², což může představovat zajímavou investiční příležitost.
Lokalita Ořechy je vyhledávaná především pro svůj klid, dostatek zeleně a výbornou dostupnost. V blízkosti se nachází město Lipník nad Bečvou s kompletní občanskou vybaveností – školy, školky, obchody, restaurace, lékaři i sportovní vyžití. Milovníci přírody ocení množství turistických a cyklistických tras v okolí, stejně jako příjemné prostředí vhodné k odpočinku mimo ruch města.
Pokud hledáte větší pozemek s chatou, vlastním zdrojem vody a možností budoucího rozdělení, neváhejte mě kontaktovat pro více informací nebo domluvení osobní prohlídky. S případným vyřízením financování také rád pomůžu.
Máte zájem o tento dům?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Jan Prudil
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Lipníku nad Bečvou?