Dr. Martínka, Ostrava, Hrabůvka
(+ 3 359,- Kč / 2 osoby, kauce 30 000,- Kč, provize RK 16 000,- Kč, energie s přepisem na nájemce.)
Nabízíme k podnájmu krásný byt po kompletní rekonstrukci, který čeká na svého prvního podnájemníka. Byt o dispozici 2+1 a užitné ploše 54,22 m² se nachází ve 2. nadzemním podlaží z celkových 12 v udržovaném bytovém domě s výtahem na ulici Dr. Martínka v Ostravě-Hrabůvce.
Dispozice nabízí dva neprůchozí pokoje, což zajišťuje dostatek soukromí a pohodlí jak pro jednotlivce, pár, tak i spolubydlení. Interiér je zcela nový, po kompletní rekonstrukci a dosud nebyl obýván.
Součástí vybavení je moderní kuchyňská linka s myčkou, lednicí, indukční deskou, troubou a mikrovlnnou troubou. V kuchyni je připraven také prostor pro vlastní pračku. Koupelna je vybavena umyvadlem se skříňkou, praktickým zrcadlem a sprchovým koutem.
Velkou výhodou je výborná občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti – škola, školka, poliklinika, obchody, služby i zastávky MHD. Lokalita patří mezi klidné a vyhledávané části Ostravy s velmi dobrou dostupností.
Byt je ihned k dispozici, a podnajímá se nezařízený.
Náklady na bydlení:
Nájemné: 13 500,- Kč / měsíc
Služby: 3 359,- Kč / 2 osoby
Kauce: 30 000,- Kč
Provize RK: 16 000,- Kč
Energie: s přepisem na nájemce.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat pro domluvení si prohlídky.
Upozornění: Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nepředstavují nabídku ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku ani veřejný příslib podle § 1733 občanského zákoníku.
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Mgr. Bc. Renata Valicová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+1 v Ostravě?