Zádub-Závišín
Exkluzivně nabízím k prodeji slunný pozemek v klidné části atraktivní obce Závišín, která se nachází v těsné blízkosti Mariánských Lázní a nádherné přírody CHKO Slavkovský les.
Na pozemku stojí malá zahradní chatička, která je ideální k rekreaci a odpočinku. Pozemek je přístupný přímo z obecní komunikace a nachází se v okolní zástavbě rodinných domů. Tato lokalita nabízí dokonalý relax v prostředí plném zeleně, avšak s výbornou a rychlou dostupností do města.
Jedná se o menší, pečlivě udržovanou zahradu, která poskytuje dostatek prostoru pro grilování, zahradničení i zasloužený oddech na klidném místě.
Na pozemek aktuálně není přivedena elektřina ani voda. Nemovitost je tak ideální pro ty, kteří hledají jednoduché a nenáročné rekreační zázemí v žádané lokalitě.
Jde o výjimečnou příležitost pro každého, kdo hledá harmonickou kombinaci soukromí, přírody a skvělé dostupnosti do Mariánských Lázní.
Ivana Olbrachta 2614, Kladno
Máte zájem o tento pozemek?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Bohuslava Mayová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků (ostatní) v Zádubu?