Pronájem obchodního prostoru, Jihlava, Kosovská, 336 m2

Kosovská, Jihlava

39 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prověřené firmy v Jihlavě

Pojištění a finance

Informace k nemovitosti

Pronájem obchod a služby v Jihlavě, ul. Kosovská

Hledáte ke svému podnikání vhodné prostory?
Nabízíme k pronájmu montovanou komerční budovu v klidné části Jihlavy. Dvoupodlažní objekt o užitné ploše 336 m² na pozemku 168 m² nabízí celkem 7 místností a je vhodný pro využití jako obchodní prostor, kanceláře nebo provoz služeb.
V prvním patře jsou připravené kanceláře a zasedací místnost. Přízemí je vhodné pro obchod, malou výrobu či spedici.
Nemovitost je ve velmi dobrém stavu, flexibilní dispozice umožňují úpravy podle potřeb nájemce. Atraktivní lokalita s klidným okolím. Výhodou je dostatek parkovacích míst.
Pro více informací a prohlídku nás kontaktujte.

Parametry nemovitosti

Cena
39 000 Kč /za měsíc
Aktualizováno
29. 5. 2026
Adresa
Kosovská, Jihlava
ID
943436
Stavba
Montovaná
Stav objektu
Dobrý
Vybaveno
Ano
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
336 m2
Plocha pozemku
168 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo M&M reality

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Tomáš Jelínek

Tomáš Jelínek

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu obchodních prostor v Jihlavě?

Podobné nemovitosti