Rokycanova, Jihlava
1379 Pronájem kompletně zrekonstruovaného zděného bytu 3+kk v Jihlavě, ul. Rokycanova. Byt o výměře 83 m2 se nachází ve 2. patře bytového domu bez výtahu. K bytu přináleží lodžie 3 m2, velký sklep o výměře 15 m2 a možnost užívání dvorku a zahrady. Byt prodělal v r. 2025 celkovou rekonstrukci: plastová okna s izolačními trojskly, komplet nové rozvody, omítky, podhledy, koupelna, kuchyňská linka včetně spotřebičů, podlahové krytiny, dveře, nové elektro podlahové topení. Byt je orientován k severovýchodu a jihozápadu. Velmi kvalitní nadstandardní provedení, možnost dlouhodobého pronájmu, PENB G, volné ihned.
Cena: 13.000,- Kč/měsíc + 6.500,- Kč/měsíc služby + 19.500,- Kč kauce + 13 000,- Kč jednorázová provize RK
Benešova 1227/5, Jihlava
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Josef Smolík
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 3+kk v Jihlavě?