Prodej bytu 2+kk, Dubí, Koněvova, 40 m2 (ID: 2892047)

Koněvova, Dubí

2 490 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 11 129 Kč /za měsíc

(včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu)

Prověřené firmy v Dubí

Okna a dveře

Pojištění a finance

Informace k bytu

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji moderně zrekonstruovaný družstevní byt 2+kk o výměře 40 m², který se nachází ve 4. patře panelového domu v klidné a vyhledávané lokalitě ulice Koněvova v Dubí. Byt nabízí příjemný výhled do okolí a díky své poloze představuje ideální bydlení jak pro vlastní potřebu, tak i jako investiční příležitost.

Byt prošel kompletní a pečlivou rekonstrukcí včetně nových rozvodů elektřiny, a je tak připraven k okamžitému nastěhování bez dalších investic. Součástí nové kuchyňské linky jsou moderní vestavné spotřebiče – lednice, mikrovlnná trouba, myčka nádobí a indukční varná deska. Samozřejmostí jsou nové interiérové dveře včetně obložkových zárubní a bezpečnostní vstupní dveře s certifikací.

Velkou předností bytu jsou nízké a stabilní náklady na bydlení. Vytápění a ohřev vody jsou řešeny dálkově, bytový dům je zateplený s plastovými okny. Dalším benefitem je zrekonstruovaná sedlová střecha s dlouhou životností.

Od dokončení rekonstrukce nebyl byt dosud obýván, nový majitel se tak stane jeho prvním uživatelem. K bytu náleží sklepní kóje a praktická spíž umístěná přímo na patře.

Byt se nachází v příjemné lokalitě plné zeleně s kompletní občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti. Město Dubí navíc leží v bezprostřední blízkosti německých hranic a hraničního přechodu Cínovec/Altenberg, což nabízí výbornou dostupnost do Německa, ať už za prací, nákupy nebo volnočasovými aktivitami.

Pokud hledáte moderní, útulné bydlení bez nutnosti dalších investic, s výbornou dostupností a možností stát se prvním uživatelem po rekonstrukci, je tato nabídka ideální právě pro vás.

Nájemné včetně záloh činí 4.123 Kč.
Spravuje OSBD Teplice.
Převod do OV není možný.

Případné financování Vám rádi zajistíme.

Parametry bytu

Cena
2 490 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Aktualizováno
20. 6. 2026
Adresa
Koněvova, Dubí
ID
00095
Stavba
Panelová
Stav objektu
Velmi dobrý
Patro
5. z 5
Vybaveno
Ne
Druh objektu
V bloku
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Družstevní
Užitná plocha
40 m2
Třída energetické náročnosti
D - Méně úsporná
Ukazatel energetické náročnosti
146 kWh/m2 za rok
Elektřina
400V
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední dálkové
Komunikace
Asfaltová
Telekomunikace
Kabelové rozvody
Doprava
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Vodovod
Sklep
Výtah
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo XtraReality

XtraReality

Bohosudovská 112, Teplice

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Inzerát si prohlédlo 6 lidí

Prodejce

Kamila Otcovská

Kamila Otcovská

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+kk v Dubí?

Podobné nemovitosti