Pronájem bytu 2+1, Karviná - Nové Město, tř. Osvobození, 55 m2 (ID: 2891477)

tř. Osvobození, Karviná-Nové Město, Karviná - Nové město

8 950 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(+ služby 2860, kauce 11810)

Prověřené firmy v Karviné

Pojištění a finance

Informace k bytu

Nabízíme k pronájmu krásný byt o dispozici 2+1 v prvním patře, který prošel velmi pěknou rekonstrukcí a zaujme svou světlostí, praktičností i pohodovou atmosférou. Díky neprůchozím pokojům a oknům orientovaným na dvě světové strany působí byt vzdušně, slunně a velmi příjemně po celý den.

V celém bytě jsou nové PVC podlahy v moderním provedení, které potěší nejen vzhledem, ale i komfortem – jsou měkké, tiché na došlap a přispívají k příjemnému a klidnému bydlení bez zbytečného hluku. Celý interiér tak působí útulně a harmonicky.

Kuchyně nabízí krásnou novou moderní kuchyňskou linku s prostorem pro pračku nebo myčku, takže je připravena na pohodlné každodenní fungování. Velkým bonusem je také samostatná komora s přípojkou na pračku, která poskytuje praktický úložný i technický prostor navíc.

Koupelna si zachovala původní obklady, které dnes působí lehce retro dojmem, ale jsou velmi zachovalé a plně funkční. Celkově byt působí čistě, příjemně a je připraven k okamžitému bydlení.

Dům má velmi čistý a slušný vchod, o který se starají převážně starousedlíci, takže zde najdete klidné a příjemné sousedské prostředí. Lokalita nabízí výbornou dopravní dostupnost i kompletní občanskou vybavenost – autobusové zastávky se nachází přímo pod domem.

Zaujala vás tato nabídka? Kontaktujte naši klientskou linku, zašlete poptávku a domluvte si osobní prohlídku. Tento byt vás mile překvapí svou atmosférou i pohodlím.

Parametry bytu

Cena
8 950 Kč /za měsíc
Poznámka k ceně
+ služby 2860, kauce 11810
Aktualizováno
11. 5. 2026
Adresa
tř. Osvobození, Karviná-Nové Město, Karviná - Nové město
ID
F2670937
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Po rekonstrukci
Patro
2. z 5
Druh objektu
V bloku
Lokalita objektu
Centrum obce
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
55 m2
Třída energetické náročnosti
D - Méně úsporná
Elektřina
230V

Prodejce

Tereza Spustová

Tereza Spustová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+1 v Karviné?