Prodej chalupy, Červené Pečky - Opatovice, 110 m2

Opatovice

7 800 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 34 861 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Červených Pečkách

Pojištění a finance

Informace k domu

Nabízím k prodeji venkovský rodinný dům v Opatovicích s garáží se zastavěnou plochou 210 m2 v obci Opatovice u Červených Peček se zahradou. Dům se sedlovou střechou z pálených tašek je z cihlového a smíšeného zdiva. Součástí nemovitosti je i veliký travnatý dvůr s vjezdem z obecní komunikace a hospodářské stavení se stodolou (249 m2). Zahrada je o výměře 1227 m2. Zdrojem vody je studna a v ulici je možné se připojit na obecní vodovod. Odpad je do septiku. TUV je zajištěna rl. boilerem. Vytápění krbovými kamny a AKU el. topidly.
V případě zájmu o prohlídku mne kontaktujte. V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Parametry domu

Cena
7 800 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
9. 5. 2026
Adresa
Opatovice
ID
25457
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Vybaveno
Ano
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Okraj obce
Užitná plocha
110 m2
Zastavěná plocha
210 m2
Podlahová plocha
96 m2
Plocha pozemku
1978 m2
Plocha zahrady
1227 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Septik
Topení
Lokální tuhá paliva, Lokální elektrické
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Silnice, Autobus
Voda
Místní zdroj vody, Vodovod
Garáž
Sklep
Bezbarierový přístup
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Lubomír Fleisig

Lubomír Fleisig

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chalup v Červených Pečkách?

Podobné nemovitosti