Pronájem bytu 2+1, Frýdlant nad Ostravicí, Beskydská, 85 m2

Beskydská, Frýdlant nad Ostravicí

13 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(+ 3.500 služby a energie)

Prověřené firmy v Frýdlantu nad Ostravicí

Pojištění a finance

Informace k bytu

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu tento vzdušný, prostorný a světlý byt o dispozici 2+1 s lodžií ve velmi zvýšeném přízemí rodinného domu se zahradou a parkováním na ul. Beskydská ve Frýdlantu n. O.

Nabízený byt o výměře 85 m2 je v dobrém stavu po úpravách, místnosti jsou neprůchozí a přístupné z předsíně, lodžie je přístupná z kuchyně, která je vybavena plyn. sporákem, digestoří, myčkou a mikrovlnkou. Koupelna a wc jsou zvlášť.

Nájemné 13.000 + 3.500 zálohy na služby a energie pro 1 osobu (plyn, el., vodné a stočné), každá další osoba + 1.000
Kauce: 16.500 Kč

Dům se nachází pár minut od vlakového nádraží a 2 min autem k hlavnímu sjezdu na Ostravu.
Hlavní vchod s verandou je společný pro oba byty, stejně jako prostorná místnost, která může sloužit k uskladnění věcí a potřeb pro osobní účely.
K dispozici je oplocená zahrada a venkovní parkovací místo před domem.
Byt je k dispozici od 1. 7. 2026

Parametry bytu

Cena
13 000 Kč /za měsíc
Poznámka k ceně
+ 3.500 služby a energie
Aktualizováno
7. 5. 2026
Adresa
Beskydská, Frýdlant nad Ostravicí
ID
0394
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Velmi dobrý
Patro
1. z 2
Vybaveno
Částečně
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
85 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Vlak, MHD, Autobus
Voda
Vodovod
Topné těleso
Radiátory
Zdroj topení
Plynový kondenzační kotel
Zdroj teplé vody
Plynový kondenzační kotel
Balkon
Sklep
Lodžie
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Mgr. Marta Ahanonu

Mgr. Marta Ahanonu

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+1 v Frýdlantu nad Ostravicí?

Podobné nemovitosti