Prodej vícegeneračního domu, Kly, 200 m2

Kly, Krauzovna

13 990 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 62 527 Kč /za měsíc

(včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu)

Prověřené firmy v Klech

Pojištění a finance

Informace k domu

Nabízíme k prodeji patrový RD o dispozic 4+2 s galerií, situovaný na prostorném pozemku o celkově výměře 1203 m2. Dům nabízí nejen komfortní rodinné bydlení , ale i zajímavý potenciál pro vícegeneračních využití nebo investici.
Zastavěná plocha domu ční 109 m2, užitná plocha včetně galerie 200 m2 a k dispozici je také prostorná garáž o velikosti 65 m2.
Samostatná zahrada o výměře 1029 m2 poskytuje dostatek soukromí i prostoru pro relaxaci .
Dům byl postupně vystavěn v letech 2011-2019 a následně prošel modernizací v roce 2022 (nový plot, elektrická pojezdová vrata na dálkové ovládání, výměna chemie v podlahovém topení a jeho renovace, kuchyň, vestavěné skříně). Je zděný (Porotherm 40cm) zateplená minerální vatou 200mm. Střecha je také zateplená 200mm, betonová krytina Bramac. Okna Trojskla se sítěmi proti hmyzu a předokenními žaluziemi. Vytápění je řešeno kombinací klimatizace a 2 elektrokotlů s podlahovým vytápěním a nebo krbovými kamny (2 komíny). Výhodou jsou samostatné elektroinstalace pro jednotlivé podlaží, což umožňuje oddělené fungování domu. Krytina podlah je v obou podlažích keramická dlažba, na schodech vinyl. Stropy jsou z betonu Miako.
Interiér domu nabízí světlé, vzdušné prostory s atypickým řešením. Ve 2.NP se nachází obývací pokoj se vstupem na balkon, příprava na kuchyň a otevřený prostor - galerie. K dispozici jsou dvě samostatné koupelny (sprchový kout a vana) a dvě samostatné toalety. Kuchyň je vybavena spotřebiči značky Elektrolux s vestavěnými skříňkami na míru s dostatkem úložného prostoru.
Dům má dva oddělené vchody.
Velkým benefitem je možnost využití garáže třeba jako samostatné bytové jednotky, což z nemovitosti činí ideální volbu pro vícegeneračních bydlení, nebo investiční záměr.
Dům je napojen na veřejnou kanalizaci, voda je z vlastního vrtu.
Celkově nemovitost působí klidným, příjemným dojmem. Nabízí dostatek prostoru, soukromí a variabilitu využití dle vašich potřeb.
Více informací podá realitní specialistka.
V rámci prodeje zprostředkujeme i financování.
Občanská vybavenost obce Kly (pošta, škola MŠ, ZŠ, obchody, restaurace, sportovní vyžití)
Doprava cca 25km Praha. Pravidelné spoje MHD na Mělník i do Prahy.

Parametry domu

Cena
13 990 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu
Aktualizováno
4. 5. 2026
Adresa
Kly, Krauzovna
ID
00027
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Vybaveno
Částečně
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Užitná plocha
200 m2
Zastavěná plocha
109 m2
Podlahová plocha
174 m2
Plocha pozemku
1203 m2
Plocha zahrady
1029 m2
Třída energetické náročnosti
C - Úsporná
Ukazatel energetické náročnosti
100 kWh/m2 za rok
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Asfaltová
Telekomunikace
Satelit, Kabelové rozvody, Ostatní
Doprava
Silnice, MHD, Autobus
Voda
Místní zdroj vody, Studna
Topné těleso
Podlahové vytápění, Krbová kamna, Klimatizace
Zdroj topení
Elektrokotel, Krbová kamna
Zdroj teplé vody
Bojler - elektro
Garáž
Výtah
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Miloslava Rambousková

Miloslava Rambousková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje vícegeneračních domů v Klech?

Podobné nemovitosti