P. Bezruče, Valtice
Hledáte praktické a moderní bydlení, které si můžete zařídit přesně podle sebe?
V projektu Atrium Valtice nabízím byt C13 2+kk, který spojuje skvělou lokalitu, nízké náklady a možnost vytvořit si interiér bez kompromisů.
Byt je ideální jak pro vlastní bydlení, tak jako investice – díky dispozici a lokalitě má velmi dobrý potenciál k pronájmu.
Popis nemovitosti:
Byt o celkové ploše 56,50 m² se nachází v 1. nadzemním podlaží novostavby zkolaudované v roce 2023.
Dominantou je obývací pokoj s kuchyňským koutem (25,35 m²), který nabízí dostatek prostoru pro každodenní život. Dále byt disponuje samostatnou ložnicí, koupelnou, odděleným WC a praktickou šatnou/technickou místností, která výrazně zvyšuje komfort bydlení.
Dispozice je navržena účelně a s důrazem na využití prostoru – žádné zbytečné metry navíc.
Byt je nabízen bez vybavení, což vám dává volnost při realizaci vlastního stylu bydlení. Součástí nabídky jsou i vizualizace, které vám pomohou s představou finální podoby.
Vytápění je řešeno vlastním kotlem s podlahovým vodním vytápěním.
Hlavní výhody:
• novostavba zkolaudovaná v roce 2023
• parkovací stání v uzavřeném areálu
• vlastní kotel + podlahové vytápění
• energetická náročnost B = nízké provozní náklady
• praktická šatna / technická místnost
• možnost výrazné slevy na kuchyň na míru
• možnost zajištění kompletního návrhu a vybavení bytu
• zajistíme výhodné financování
Lokalita:
Valtice patří mezi vyhledávané lokality jižní Moravy – nabízí kombinaci klidného bydlení, vinařské atmosféry a plné občanské vybavenosti.
Projekt Atrium Valtice se nachází přímo v centru města, ale zároveň v uzavřeném areálu, který zajišťuje soukromí a klid.
Pro koho je byt ideální:
Byt je ideální pro jednotlivce nebo pár, kteří hledají moderní a úsporné bydlení bez nutnosti rekonstrukcí.
Zároveň se jedná o velmi zajímavou investiční příležitost – menší byty v této lokalitě se dlouhodobě dobře pronajímají.
Další možnosti v projektu:
Jedná se o jeden z posledních bytů v tomto projektu. Pokud by vám tento byt nevyhovoval, máme k dispozici ještě:
• 2+kk s terasou (64,30 m²)
• 2+kk (56,50 m²)
• 1+kk (49,60 m²)
• 3+kk (89,30 m²)
Rád vás bytem osobně provedu a ukážu vám jeho potenciál přímo na místě.
Zájem o nové byty v této lokalitě je vysoký, proto doporučuji domluvit si prohlídku co nejdříve.
Ozvěte se mi – rád vám pomůžu i s financováním a kompletním řešením bydlení.
Jiráskovo náměstí 2684/2, Plzeň, Východní Předměstí
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+kk v Valticích?