Antonínská, Hluk
Nabízíme k prodeji byt 4+kk, který vzniká, kompletní přestavbou původního objektu na tři samostatné bytové jednotky s vlastním parkováním a zahradou ve městě Hluk.
Luxusní, ale přitom dostupné bydlení přímo v srdci Slovácka v obci s plnou občanskou vybaveností a tradicí. Nové, z části vybavené byty Vás nadchnou už na první pohled. A to nejen nízkonákladovým provozem a ekologicky udržitelným projektovým řešením, ale také svou bezkonkurenční cenou.
V podkroví je navržen byt o dispozici 4+kk . Ze vstupní chodby je zajištěn přístup do koupelny, samostatného WC, pokoje a hlavního prostoru, který tvoří kuchyňská, jídelní a obývací část. V této části je navržen vikýř, který přispívá k lepšímu využití prostoru. Z hlavní obytné místnosti je dále přístupný další pokoj a ložnice.
Co je v bytě k dispozici? Na míru vyrobená kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů, kompletně vybavená koupelna se sprchovým koutem úsporné podlahové elektrické vytápění rohože šetrné k životnímu prostředí.
Ke každému bytu ZDARMA jedno parkovací místo, zahrada ( 50m2 ).
Obec vyniká perfektní občanskou vybaveností a dopravní dostupností. Hluk je zkrátka ideálním místem pro spokojené bydlení.
Základní technické informace:
Okna : plastová trojsklo
Konstrukční zdivo: Cihla
Zateplení: 20 cm polystyren
Podlahy: PVC lino
Topení: Elektrické podlahové
Vybavení: Kuchyňská linka
koupelna včetně sanity, interiérové dveře včetně obložkových
zárubní, WC závěsné systém Geberit
Příprava na klimatizaci, příprava na venkovní žaluzie
Cena obsahuje:
Kompletní právní servis včetně advokátní úschovy
Provizi RK
Dokončení přelom roku 2026/2027
Hodinářská 1523, Uherský Brod
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Antonín Polášek
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 4+kk v Hluku?