Hodonín
Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 883m² v Hodonín, který představuje zajímavou investiční příležitost s potenciálem budoucího zhodnocení.
Pozemek je dle územního plánu určen k výstavbě, což z něj činí stabilní a perspektivní aktivum do budoucna. Uliční šíře 11 metrů umožňuje efektivní řešení stavby rodinného domu, případně zajímavý projekt pro následný prodej či pronájem.
Lokalita Hodonína dlouhodobě vykazuje stabilní poptávku po bydlení a omezenou nabídku stavebních parcel, což vytváří přirozený tlak na růst cen nemovitostí. Právě stavební pozemky v této velikosti patří mezi nejvyhledávanější, a to jak mezi koncovými kupujícími, tak investory.
Hlavní benefity:
• pozemek určený k výstavbě dle územního plánu
• výměra 883m² – ideální pro rodinný dům
• uliční šíře 11m
• vhodné jako dlouhodobá investice
• potenciál růstu hodnoty v čase
Pozemek tak nabízí nejen možnost realizace vlastního bydlení, ale především bezpečné uložení kapitálu s perspektivou dalšího zhodnocení.
Jiráskovo náměstí 2684/2, Plzeň, Východní Předměstí
Máte zájem o tento pozemek?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje zahrad v Hodoníně?