Jablonecká, Praha, Prosek
(včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu)
Hledáte byt, který je připravený k okamžitému nastěhování, vypadá skvěle na fotkách i v reálu a jeho poloha vám ušetří hodiny času týdně? Tento prosvětlený byt o dispozici 2+kk s velkorysou výměrou 55 m² v Jablonecké ulici na pražském Proseku je přesně tou příležitostí, kterou byste neměli minout.
Byt se nachází ve 3. patře pečlivě udržovaného domu s výtahem a hned po vstupu vás překvapí svou vzdušností. Dominantou je prostorný obývací pokoj, do kterého se díky velkým oknům doslova vylévá denní světlo. Na něj navazuje moderní kuchyňský kout v dekoru dřeva, který je ve špičkovém stavu a plně vybaven vestavnými spotřebiči (myčka, trouba, mikrovlnka). Milovníci pořádku ocení bonusovou místnost s kobercem, která je jako stvořená pro šatnu snů nebo klidný home office.
To nejlepší na vás čeká v koupelně a na toaletě. Zapomeňte na staré umakartové časy – jádro prošlo kompletní rekonstrukcí v nadčasovém šedém designu s velkoformátovými obklady, které bytu dodávají nádech novostavby. Relaxaci po náročném dni si pak můžete vychutnat na prosklené lodžii s výhledem do zeleně a na vzrostlé borovice přímo pod okny.
Lokalita je pak naprostým unikátem. Zapomeňte na zdlouhavé dojíždění – stanice metra „C“ Prosek, autobusové zastávky a obchodní dům Billa jsou v podstatě za rohem. Pokud zatoužíte po přírodě, stačí vyjít z domu a jste v Parku Přátelství s jeho kaskádami a rybníky. Pro rodiny je k dispozici oplocené dětské hřiště přímo u vchodu, který je moderní a zabezpečený čipovým systémem.
Tento byt je ideální volbou pro pár, mladou rodinu nebo jako chytrá investice v lokalitě, kde o nájemníky nikdy nebudete mít nouzi. Přijďte se přesvědčit sami, že realita je ještě lepší než fotky.
Budu se na vás těšit na prohlídce!
Rejskova 2168/12, Praha
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Dominik Arnošt
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+kk v Praze?