Pronájem obchodního prostoru, Ostrava, Na Hradbách, 73 m2

Na Hradbách, Moravská Ostrava

25 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prověřené firmy v Ostravě

Informace k nemovitosti

Nabízíme Vám zprostředkování pronájmu obchodních prostor (73m2) v centru Ostravy několik desítek metrů od Masarykova a Jiráskova náměstí. Prostory jsou klimatizovány, jsou napojeny na alarm a pod dohledem kamer. Výhodou jsou celoskleněné velké výkladní plochy. WC a kuchyňka jsou přístupné přímo z obchodních prostor.

Je možno využít jako prodejnu, reprezentativní provozovnu služeb (kadeřnictví, bankovní služby, pojišťovnictví), ale také jako provozovnu gastro. Prostor byl dříve kolaudován i jako fast-food a zahrnuje místnost se základem pro přípravnu.

K nastěhování v dubnu 2026, případně na základě dohody.

V případě potřeby větší obchodních ploch, je možno domluvit ještě rozšíření přilehlých 15m2.

Prostor má samostatný plynový kotel a samostatné měření vody, elektřiny a plynu.

Pro bližší informace (případně prohlídku nemovitosti) kontaktujte našeho makléře.

Parametry nemovitosti

Cena
25 000 Kč /za měsíc
Aktualizováno
16. 2. 2026
Adresa
Na Hradbách, Moravská Ostrava
ID
IETO838536
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Typ objektu
Patrový
Užitná plocha
73 m2
Podlahová plocha
73 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

PhDr. et Mgr. Vít Horák, Ph. D.

PhDr. et Mgr. Vít Horák, Ph. D.

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu obchodních prostor v Ostravě?

Podobné nemovitosti