Nesebar
Jsou místa, kde máte pocit, že vše dává smysl hned od prvního okamžiku. Ráno otevřete okno, město se pomalu probouzí, slunce se opírá o balkony domů a ve vzduchu je cítit moře, i když ho nevidíte přímo před sebou. Právě takový pocit nabízí nový apartmán v projektu La Mer Silver 2 v oblíbeném letovisku Sunny Beach.
Tento nový apartmán 1+kk o celkové ploše 37,3 m2 se nachází ve 3. patře z celkových 5 podlaží. Je orientovaný směrem do města, což zajišťuje živější atmosféru a přirozený kontakt s okolím. Dispozice je navržena chytře a úsporně tak, aby prostor působil otevřeně a zároveň prakticky pro každodenní užívání.
Interiér tvoří obytný prostor s kuchyňským koutem, koupelna a balkon, který nabízí místo pro ranní kávu i večerní posezení. Fotografie interiéru jsou ilustrativní, s kompletním vybavením i zařízením vám rádi pomůžeme podle vašich představ a rozpočtu.
Projekt La Mer Silver 2 je ideální volbou pro ty, kteří hledají novostavbu v dobré lokalitě, bez zbytečných provozních nákladů. Velkou výhodou je, že objekt je bez poplatku za údržbu, což výrazně zvyšuje jeho atraktivitu jak pro vlastní užívání, tak pro investiční účely.
Moře je vzdálené přibližně 500 metrů, takže na pláž dojdete pohodlně pěšky během několika minut. Sunny Beach nabízí dlouhou písečnou pláž, promenádu plnou restaurací a kaváren, obchody, trhy i bohaté možnosti zábavy. Zároveň je lokalita výborně dostupná a živá po většinu roku, nejen v hlavní sezóně.
Tento apartmán je vhodný pro osobní užití, rekreaci i jako investice s potenciálem pronájmu. Nové projekty v této části Slenečného pobřeží jsou dlouhodobě vyhledávané a drží si stabilní hodnotu.
Pokud vás tato nabídka zaujala, ozvěte se. Ráda vám poskytnu více informací, zajistím osobní nebo online prohlídku a postarám se o celý proces od prvního kontaktu až po předání nemovitosti. Možná právě tady začne váš nový příběh u moře.
Bubenská 122/20, Praha 7
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Angelina Vasileva
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 1+kk?