Prodej bytu 1+1, Cheb - Střížov, 37 m2

Cheb, Střížov

1 927 050 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 8 613 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Chebu

Informace k bytu

Prodej bytu 1+1, 37 m², Cheb

Nabízím k prodeji světlý byt 1+1 nacházející se v posledním patře panelového domu v klidné a příjemné lokalitě. Byt je po částečné rekonstrukci a je ihned k nastěhování bez nutnosti dalších investic.
Lokalita nabízí ideální kombinaci klidu a výborné dostupnosti – cca 2 km od Chebu i Františkových Lázní, v blízkosti je také nájezd na komunikaci směr Karlovy Vary – Německo.
Byt je slunný, dobře dispozičně řešený a součástí je sklep. K dispozici je také možnost využití balkonu ve společných prostorách domu.
Díky své poloze a stavu je byt vhodný jak k vlastnímu bydlení, tak jako investiční příležitost k pronájmu.
Byt je vhodné pro ty, kteří hledají klidné bydlení s dobrou dostupností.
Možnost osobní prohlídky po domluvě.
Zajistím kompletní financování.

Parametry bytu

Cena
1 927 050 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
29. 12. 2025
Adresa
Cheb, Střížov
ID
928544
Stavba
Panelová
Stav objektu
Velmi dobrý
Vybaveno
Částečně
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
37 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Ing. Vladimíra Dvorníková

Ing. Vladimíra Dvorníková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 1+1 v Chebu?

Podobné nemovitosti