Zámecká, Lovosice
Jihovýchodně orientovaný byt 2+kk s balkonem, v atraktivní lokalitě pár minut chůze od centra města Lovosic, přitom však na dosah překrásné přírody Českého středohoří. Novostavba bytového domu, ve kterém se jednotka nachází, je ideální polohou pro ty, kteří chtějí mít přírodu doslova za domem, ale zároveň všechny služby města na dosah.
Tento byt v 1. nadzemním podlaží je tvořen obývacím pokojem s přípravou pro kuchyňský kout, jídelním prostorem a vstupem na balkon, ložnicí, koupelnou a předsíní.
K vybavení bytu patří plovoucí laminátové podlahy, italské keramické obklady a dlažba, plastová okna s trojskly a přípravou pro venkovní žaluzie, podlahové vytápění, dlažba na terčích na balkoně, domácí videotelefon.
Lovosice nabízí kromě výborného dopravního spojení do Prahy (60 minut vlakem, 30 minut autem k nejbližší stanici metra) také skvělou občanskou vybavenost a nepřeberné příležitosti k aktivnímu odpočinku i relaxaci - cyklostezky, pěší turistika.
Interiér 54,90 m2, balkon 18,18 m2, sklep 2,3.
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Martin Billý
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+kk v Lovosicích?