Karolinská, Praha 8
Neplatíte provizi !
Nabízíme pronájem kanceláří o velikosti 537 m2 v budově Danube House, Karolinská, Praha 8 Karlín. Budova prošla kompletní rekonstrukcí. Prostor je k dispozici od 05/2026. Dělitelné. Cena na vyžádání.
Danube House je se svou plochou 21 400m2 součástí impozantního, rozsáhlého urbanistického projektu River City Praha. Nájemníci těží z blízkosti centra města, dobrého dopravního spojení budovy i prvotřídní infrastruktury, řady obchodů a restaurací v lokalitě. Dalšími výhodami jsou výborné napojení na letiště Václava Havla a umístění u Vltavy: blízkost vody zvyšuje nejen kvalitu ovzduší, ale i celkovou kvalitu života. Budova má co nabídnout i v designu, s rozsáhlými skleněnými povrchy, které se snadno mísí s okolními konstrukcemi a umožňují maximální efekt denního světla. Interiér budovy nabízí impozantně moderní ocelové konstrukce a dostatek prostoru, který vyzývá jak národní, tak mezinárodní nájemce, aby své kanceláře flexibilně nastavili.
Zdarma pro Vás připravíme nabídku obchodních prostor a kanceláří z více jak 300 budov po celé Praze. Těšíme se na kontaktování.
Pernerova 697/35, Praha 8
Máte zájem o tuto nemovistost?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Martin Vacek
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu kanceláří v Praze 8?