Pronájem bytu 2+kk, Hradec Králové, Eliščino nábřeží, 44 m2

Eliščino nábřeží, Hradec Králové

21 500 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prověřené firmy v Hradci Králové

Informace k bytu

Upozornění: bydlení v centru může být návykové.

Pronajmeme nový byt 2+kk v butikovém rezidenčním projektu **Casa Elis** na Eliščině nábřeží. Jednotka se nachází ve 2. nadzemním podlaží z pěti, v historické budově s výtahem a je orientována na západ s výhledem na řeku (K dispozici máme cca ještě 10 jednotek dispozice 1+kk a 2kk, pro více info volejte prosím makléře). Byt sem pronajímá *kompletně zařízený* – stačí se nastěhovat.

---

“A boutique apartment in the heart of the city.

Just steps from the river — designed for modern living with timeless charm.”

---

Byt právě prošel citlivou rekonstrukcí v nadstandardním provedení, které spojuje historický šarm s moderním komfortem. Výška stropů 3,2 m, interiérové dveře v plné výšce 210 cm a interiér v jemných světlých tónech dodávají prostoru vzdušnost, eleganci a klid. Každý detail byl promyšlen — od dřevěných podlah a špaletových oken s trojsklem až po vestavěné skříně a kuchyň až do stropu. Podlahové vytápění zajišťuje příjemné teplo, v létě komfort doplní klimatizace a elektricky ovládané stínění.


 **Vybavení**

- dřevěné podlahy
- teplovodní podlahové vytápění
- klimatizace
- špaletová okna s trojsklem
- interiérové dveře Sapeli (výška 210 cm)
- vestavné skříně a kuchyně až do stropu
- podomítkové sprchové baterie
- elektricky ovládané stínění oken

Součástí zařízení je kompletně vybavená kuchyně včetně indukční desky, trouby, mikrovlnky, myčky, lednice s mrazákem a granitového dřezu. Ložnice je vybavena dvoulůžkem (160 cm) s nočními stolky a ložním prádlem, v obývací části je rozkládací pohovka, Smart TV, pracovní stůl a jídelní set pro dvě osoby. K dispozici je pračka se sušičkou, sklep a vysokorychlostní internet.

**Lokalita**

Casa Elis se nachází v historickém centru Hradce Králové — jen 3 minuty od pěší zóny s kavárnami, 4 minuty od parku Žižkovy sady a 5 minut od Velkého náměstí s restauracemi a gastro zahrádkami. Parkování je možné přímo před domem nebo v parkovacím domě RegioCentrum v budově Krajského úřadu (200 m).

Parametry bytu

Cena
21 500 Kč /za měsíc
Náklady na bydlení
4500
Aktualizováno
6. 11. 2025
Adresa
Eliščino nábřeží, Hradec Králové
ID
N0068
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Po rekonstrukci
Patro
2.
Vybaveno
Ano
Lokalita objektu
Centrum obce
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
44 m2
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Asfaltová
Telekomunikace
Internet
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Místní zdroj vody
Topné těleso
Podlahové vytápění
Zdroj topení
Centrální dálkové
Zdroj teplé vody
Centrální dálkový ohřev
Sklep
Výtah
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo KALKUS & CO.

KALKUS & CO.

Velké náměstí 132/22, Hradec Králové

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Petr Kalkus

Petr Kalkus

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+kk v Hradci Králové?

Podobné nemovitosti