Příčná, Libčeves
Nabízíme k prodeji dům s možností kombinace podnikání a bydlení. Objekt se nachází v klidné části obce a vyniká svou variabilitou využití. V přízemí se nachází komerční prostory, které byly dříve využívány jako restaurace, je tedy možné navázat na tuto činnost, případně prostory přebudovat na jiné podnikání (obchod, kanceláře, dílnu apod.).
V patře se nachází prostory vhodné k rekonstrukci na bytovou jednotku nebo ubytování. Díky tomu může být dům ideální volbou pro ty, kteří chtějí spojit podnikání s vlastním bydlením. Dům má střešní krytinu z tašek v kombinaci s jiným materiálem a je vytápěn kotlem na tuhá paliva.
Nemovitost nabízí velký potenciál po rekonstrukci a možnost přizpůsobit si ji svým potřebám ať už hledáte místo pro podnikání, investici, nebo originální kombinaci bydlení s provozovnou. Volné IHNED!
Možno financovat jinou nemovitostí na protiúčet (dům, byt, zahrada, garáž).
Více informací u uvedeného makléře 7 dní v týdnu.
Máte zájem o tuto nemovistost?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Radek Molík
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje restaurací v Libčevsi?