Prodej pole, Lhota-Vlasenice, 49745 m2

Lhota-Vlasenice

2 437 505 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 10 894 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Lhotě

Informace k pozemku

Nabízím k prodeji soubor zemědělských pozemků v okrese Pelhřimov, v katastrálním území Lhota u Kamenice nad Lipou, zapsaných na listu vlastnictví č. 1529.

Celková výměra všech parcel činí 49 745 m², které jsou ve výlučném vlastnictví.

Na listu vlastnictví jsou vedeny parcely č. 108/67, 108/87, 118, 119, 202, 209, 213, 288/8, 288/17, 288/23, 290, 298/14 a 339.

Pozemky jsou vedeny jako orná půda a trvalý travní porost. Průměrná bonita půdy je nad úrovní průměru katastrálního území.

Pro více informací o těchto pozemcích mě kontaktujte telefonicky nebo e-mailem. Pozemky nabízím k exkluzivnímu prodeji v zastoupení vlastníka. Cena je uvedena včetně provize.

Staňte se členem MojePole Plus a získávejte výhodné nabídky přímo do své e-mailové schránky. Pro nezávaznou poptávku využijte formulář dostupný na našich stránkách.

Majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě nabídky.

Parametry pozemku

Cena
2 437 505 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
25. 10. 2025
Adresa
Lhota-Vlasenice
ID
8661
Plocha pozemku
49745 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Lukáš Czéhmester

Lukáš Czéhmester

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje polí v Lhotě?

Podobné nemovitosti