Prodej zahrady, Modřice, 851 m2

Modřice

1 200 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 5 363 Kč /za měsíc

(Cena je konečná, neplatíte provizi.)

Prověřené firmy v Modřicích

Informace k pozemku

Nabízíme Vám ke koupi pozemek o výměře 851 m2, který nyní slouží jako zahrada s chatkou a sadem. V chatce je menší vybavení co se týče skříní, stolu a židlí.
Pozemek je rovinatý a nachází se v okrajové části Modřic, pod hlavní silnicí směrem na Brno Komárov, Chrlice a Tuřany.
Chatka má cca 9 m2 a je dokola osázená stromy. Na pozemku je vlastní studna a na dosah je možnost elektrické přípojky.
K pozemku se dostanete po nezpevněné cestě, případně pak pěšky ze zadní strany zahrady.
Veškerou občanskou vybavenost naleznete ve městě Modřice, v kterém se přímo zahrada nachází. V dojezdové vzdálenosti je pak cca 10 km město Brno a cca 3 km nákupní centrum Olympie.
Prodávající si vyhrazuje určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

Parametry pozemku

Cena
1 200 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Cena je konečná, neplatíte provizi.
Aktualizováno
22. 9. 2025
Adresa
Modřice
ID
220626ToŘ
Plocha pozemku
851 m2
Komunikace
Neupravená
Doprava
Dálnice, Silnice, MHD
Voda
Studna

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Blanka Fialová - Infolinka RK

Blanka Fialová - Infolinka RK

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje zahrad v Modřicích?

Podobné nemovitosti