Na Palouku, Praha, Strašnice
Komfortní byt 2+kk o velikosti 46,6 m2 s lodžií 4,2 m2 v novém rezidenčním komplexu Green Port Strašnice.
Tento energeticky úsporný projekt byl vybudován s důrazem na požadavky moderního zdravého bydlení a to včetně použitých ekologických materiálů a systému řízeného větrání s rekuperací.
Komplex se nachází v blízkosti bulváru Vinohradská ulice, v blízkosti autobusových zastávek Na Palouku, Pod Třebešínem a v docházkové vzdálenosti od stanice metra A - Želivského.
Tato lokalita nabízí skvělou občanskou vybavenost.
Byt je vybaven vestavěnými skříněmi, kuchyňskou linkou, lednicí s mrazákem, myčkou, varnou deskou, elektrickou troubou ,digestoří a pračkou
Z obývací části, kde je barový pult se židlemi a rozkládací sedačka, je přímý vstup na lodžii.
V ložnici je rovněž velkoryse řešený úložný prostor, součástí vybavení je dvoulůžková postel Grossmann z masivu s velmi kvalitní matrací.
K dispozici je komunikační systém Somfy ( tzv.“ chytrá domácnost “) , kterým lze ovládat z domova nebo na dálku venkovní žaluzie a topení.
Parkování je zajištěno v podzemních garážích, cena za pronájem jednoho parkovacího stání je 1.500,- Kč.
Součástí pronájmu bytu je sklepní místnost.
Měsíční zálohy na služby 1.959 Kč + elektřina ( doporučená záloha 1.000 Kč měsíčně)
Možnost nastěhování od 1.11.2025
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Iveta Lepley
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+kk v Praze 10?