Dr. Šmerala, Moravská Ostrava a Přívoz
Pronájem bytu v cihlově zástavbě o velikosti 3+1 v lukrativní a žádané části v samotném srdci centra Ostravy …
Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovoluji nabídnout pronájem bytu v centru Ostravy, tentokrát bez užití superlativ, které ponechám na Vás po uskutečnění prohlídky.
Byt ve vyvýšeném nadzemním podlaží cihlové zástavby o rozloze 95 m² nabízí samostatný pokoj s koupelnou a WC, dva průchozí pokoje, samostatnou koupelnu s rohovou vanou, samostatné WC, zařízenou kuchyň, komoru a malou místnost, kterou lze využít i jako pracovnu.
Byt je možné pronajmout částečně nebo i kompletně zařízený (v tomto případě si pronajímatel vyhrazuje úpravu měsíčního nájmu za byt).
Cena nájmu 18.000,- Kč za byt + náklady na bydlení a služby viz níže …
Kauce: 26.000,- Kč
Náklady na bydlení: tj. měsíční zálohy na energie a služby doporučené pro 2 osoby a dítě zahrnují:
- Topení a ohřev vody plynem: 4500,- Kč /měsíc
- Elektřina: 2000,- Kč/měsíc
- Vodné a stočné: 1000,- Kč/měsíc
- Ostatní: 500,- Kč/měsíc.
Parkování před domem je placené, rezidentní (pro majitele parkovací karty), nebo bezplatné v okolí domu.
Možnost trvalého bydlení a chování domácích mazlíčků je na dohodě s pronajímatelem.
Byt je vhodný jak pro rodinu, tak i pro studenty či firmy.
K nastěhování od 15. září 2025 (v případě nájmu bytu bez zařízení od 22. září 2025).
Prohlídku si můžete dohodnout po vzájemné dohodě …
Poděbradova 2738/16, Ostrava
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Vlastimil Kavka
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 3+1 v Ostravě?