Modřická, Brno, Přízřenice
(+ 2.500,- Kč zálohy na služby a energie + kauce + provize RK)
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme pronájem bytu 2+kk v bytovém domě "Aristoteles" v Brně - Přízřenice, ul. Modřická.
Dům je zbudovaný v duchu požadavků moderního bydlení s využitím nejmodernějších stavebních materiálů. Je umístěný v uzavřeném oploceném areálu, vjezd do vnitrobloku je přes vjezdovou bránu na dálkové ovládání. V bezpečí dvorního traktu je k bytu k dispozici jedno vyhrazené parkovací stání.
Součástí samotné bytové jednotky je krásná dřevěná terasa s výhledem do vnitrobloku.
Byt je nabízený částečně zařízený.
Výměry místností:
obývací pokoj s kuchyňským koutem 28,71 m2, pokoj 13,39 m2, předsíň 7,49 m2, koupelna s vanou 4,58 m2, samostatná toaleta 1,51 m2. Velkou předností bytu je šatna (3,22 m2) v bytě, kde je umístěný i samostatný kotel na vytápění a ohřev vody.
Vytápění v bytě - podlahové elektrické.
Okna - plastová. Na terasu jsou velká otvírací francouzská okna.
Kompletní občanská vybavenost ve vzdálenosti do 5 minut (školka, škola, pošta, lékaři atd..), lokalita s dobrou dostupností z dálnice D1, s výbornou dostupností MHD do samotného centra Brna, zastávka MHD je vzdálená 2 minuty.
Možnost připojení internetu a kabelové televize.
K dispozici dohodou.
Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou firmou.
Pro další informace a žádost o prohlídku kontaktujte níže uvedeného makléře. Doporučujeme.
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Iva Tesařová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+kk v Brně?