Josefa Brabce, Moravská Ostrava a Přívoz
Hledáte místo, kde se budete cítit opravdu doma?
BO! Reality vám s radostí představuje útulný byt 1+1 v osobním vlastnictví, který najdete na oblíbené ulici Josefa Brabce v Moravské Ostravě.
Tento byt je ideální volbou pro každého, kdo touží po pohodlí, klidu a příjemné atmosféře. Nachází se ve druhém patře pečlivě udržovaného panelového domu s výtahem.
Celková užitná plocha činí 36 m² a k bytu náleží také prostorná lodžie (3 m²), která se nachází na patře, místo pro ranní kávu nebo večerní relaxaci a sklepní kóje (1,5 m²) pro úschovu vašich věcí.
Aktuálně je místo kuchyně využíváno jako pracovna, ale po dohodě s majitelem je možné prostor upravit zpět na kuchyň podle vašich představ. Díky výborné orientaci je byt po celý den zalitý sluncem, což umocňuje pocit domova, a navíc je vybaven venkovními žaluziemi pro větší komfort a soukromí. Byt je v dobrém stavu, vybavený a připravený na nové příběhy svých obyvatel.
Velkou výhodou jsou nízké měsíční náklady: 1.032 Kč voda a teplo, 1.227 Kč fond oprav a 640 Kč za elektřinu. Úvěr za revitalizaci domu 514 Kč (končí k 12.2034) možné předčasné splacení v roce 2026.
Parkování je zajištěno přímo před domem za symbolických 480 Kč ročně.
Lokalita nabízí vše, co potřebujete ke spokojenému životu. V blízkosti najdete školy, obchody, služby i skvělou dopravní dostupnost (autobus, trolejbus, vlak).
Vše máte doslova na dosah ruky, ať už vyrážíte za prací, zábavou nebo odpočinkem.
Tento byt je skvělou volbou nejen pro vlastní bydlení, ale také jako výhodná investice.
Díky rostoucí poptávce v této oblasti můžete očekávat stabilní a výnosný pronájem i dlouhodobý růst hodnoty nemovitosti.
Přijďte se přesvědčit osobně a začněte psát novou kapitolu svého života právě zde. S financováním vám rád pomohu.
BO! Spolu tvoříme příběhy...a ten váš může začít právě tady.
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Lukáš Gebauer
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 1+1 v Ostravě?