Prodej louky, Semily, 5015 m2

Semily, Bítouchov

351 050 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 1 569 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Semilech

Rekonstrukce

Úklidové služby

Informace k pozemku

Nabízím k prodeji soubor pozemků ve výlučném vlastnictví v katastrálním území Bítouchov u Semil, obec Semily, okres Semily. Pozemky jsou zapsány na listu vlastnictví č. 2939.

Jedná se o tyto parcely:
parc. č. 70/1 – orná půda, výměra 2 411 m²
parc. č. 70/2 – trvalý travní porost, výměra 2 604 m²

Celková výměra všech pozemků činí 5 015 m².

Z toho připadá:
2 411 m² na ornou půdu
2 604 m² na trvalý travní porost

Nezaujala vás tato konkrétní nabídka? Staňte se členem MojePole Plus a získejte výhodné nabídky přímo do své e-mailové schránky. Pro nezávaznou poptávku využijte formulář dostupný na našich stránkách.
Pokud máte zájem nebo dotazy, neváhejte mě kontaktovat na uvedeném telefonním čísle nebo e-mailové adrese. V uvedené ceně je již zahrnuta provize.
Majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě nabídky

Parametry pozemku

Cena
351 050 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
11. 7. 2025
Adresa
Semily, Bítouchov
ID
8203
Plocha pozemku
5015 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Lukáš Czéhmester

Lukáš Czéhmester

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje louk v Semilech?

Podobné nemovitosti