Prodej chalupy, Panské Dubenky, 75 m2

Panské Dubenky

1 990 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 8 894 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Panských Dubenkách

Informace k domu

Prodej chalupy v Panských Dubenkách

Nabízíme k prodeji malebnou chalupu v srdci Vysočiny, v obci Panské Dubenky nedaleko Počátek, v kraji protkaném lesy, loukami a klidem. Chalupa o podlahové ploše 75 m² nabízí dvě světlé místnosti a koupelnu s WC. Interiér prošel kompletní rekonstrukcí – nové vnitřní omítky, dřevěné podlahy, rozvody elektřiny v mědi, vodu a odpady v plastu. Topení zajišťují stylová kamna na dřevo v každé místnosti.
Odpad je sveden do septiku s přepadem do trativodu.
Součástí nemovitosti je dvorek s naprostým soukromím, okouzlující zahrada se vzrostlými stromy a studnou na zalévání. Celková výměra pozemku činí 865 m².
Chalupa je ideálním místem pro víkendový únik z města i trvalé bydlení. Lokalita pod nejvyšším vrcholem Českomoravské vrchoviny, Javořicí, nabízí nádhernou přírodu, čistý vzduch a ticho, které už se jinde těžko hledá. Okolí je vhodné pro turistiku, cyklistiku i houbaření.
Neváhejte a objevte kouzlo této zapomenuté perly Vysočiny.

Parametry domu

Cena
1 990 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
9. 7. 2025
Adresa
Panské Dubenky
ID
913661
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Vybaveno
Ne
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
75 m2
Plocha pozemku
865 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo M&M reality

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Tomáš Dolana

Tomáš Dolana

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chalup v Panských Dubenkách?

Podobné nemovitosti