Pronájem bytu 3+1, Napajedla, Nábřeží, 74 m2

Nábřeží, Napajedla

12 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(včetně DPH, bez poplatků, + provize RK, včetně právního servisu)

Prověřené firmy v Napajedlech

Informace k bytu

Pronájem byty 3+1, 76 m² - Napajedla

Nabízíme Vám k pronájmu světlý a prostorný byt 3+1 s lodžií v klidné lokalitě Nábřeží v Napajedlech.
Byt má tři samostatné pokoje - ložnici, pokoj s lodžií, obývací pokoj. Koupelnu s vanou, místem pro pračku a samostatné wc. V prostorné kuchyni je místo i pro jídelní kout. Chodba disponuje vestavěnými skříněmi.

Užitná plocha 74 m². Byt je částečně zařízený a připravený k okamžitému nastěhování. Nachází se v 8. podlaží s výtahem. Ideální pro rodinu nebo páry hledající pohodlné a moderní bydlení. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost včetně obchodů, restaurací, školy, školky.
Měsíční nájemné 12.000,- kč + energie 4.500,- kč. K dispozici ihned. Parkování u domu. Více informací Vám poskytne makléř.

Parametry bytu

Cena
12 000 Kč /za měsíc
Poznámka k ceně
včetně DPH, bez poplatků, + provize RK, včetně právního servisu
Aktualizováno
8. 7. 2025
Adresa
Nábřeží, Napajedla
ID
00091
Stavba
Panelová
Stav objektu
Dobrý
Vybaveno
Částečně
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
74 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Libuše Sedlačíková

Libuše Sedlačíková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 3+1 v Napajedlech?

Podobné nemovitosti