Pronájem bytu 2+1, Šumperk, Evaldova, 54 m2

Evaldova, Šumperk

10 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(+ 5.500 Kč na poplatky, služby a zálohy spojené s užíváním bytu + vratná kauce ve výši 20.000 Kč + provize ve výši 5.000 Kč)

Prověřené firmy v Šumperku

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Miluše Vinterová

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k bytu

Nabízím k pronájmu dobře řešený byt 2+1 s neprůchozími pokoji, komorou a 2 balkony (5 m²) umístěný ve 2. patře (3. NP/4) zrevitalizovaného panelového domu (bez výtahu) ve vyhledávané lokalitě na sídlišti Evaldova č.p./č.o. 1854/4 u centra Šumperka. Podlahová plocha bytu činí 54 m², náleží k němu také 2 sklepní kóje (4,4 m²) a další komorou na mezipatře. Byt je v původním, ale pěkném udržovaném stavu s orientací na JZ a SV. Dům prošel kompletní revitalizací. Vybavení a zařízení bytu je na dohodě.

Celkově se jedná o klidné bydlení, byť podél domu vede silnice, s dostupností všech možných služeb na dosah ruky - obchody, pošta, park, zastávky MHD, restaurace, MŠ, ZŠ, SŠ.

Hlavní výhody této nabídky:
- lokalita blízko centra Šumperka
- výborná dostupnost služeb a MHD
- bohaté příslušenství: 2 balkony + 2 sklepní kóje + komora na mezipatře
- dům po kompletní revitalizaci

Cena pronájmu: 10.000 Kč + 5.500 za služby, poplatky a zálohy spojené s užíváním bytu.
Vratná kauce: min. 20.000 Kč
Provize za zajištění a zprostředkování pronájmu tohoto bytu: 5.000 Kč

Preferování budou pracující zájemci bez domácích mazlíčků. nejlépe nekuřáci. Byt bude volný k nastěhování od 1.8. t.r.

Více informací a domluvu prohlídky tohoto bytu získáte na uvedených kontaktech.

Parametry bytu

Cena
10 000 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
+ 5.500 Kč na poplatky, služby a zálohy spojené s užíváním bytu + vratná kauce ve výši 20.000 Kč + provize ve výši 5.000 Kč
Náklady na bydlení
5 500
Aktualizováno
4. 7. 2025
Adresa
Evaldova, Šumperk
ID
27010
Stavba
Panelová
Stav objektu
Dobrý
Patro
3. z 5
Vybaveno
Částečně
Lokalita objektu
Centrum obce
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
54 m2
Zastavěná plocha
667 m2
Podlahová plocha
58 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Asfaltová
Telekomunikace
Telefon, Internet, Kabelové rozvody
Doprava
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Vodovod
Balkon
Sklep

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Vladimír Valouch

Vladimír Valouch

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+1 v Šumperku?

Podobné nemovitosti