Kaznějovská, Bolevec
Prodej prostorného světlého bytu 4+1 s velkou lodžií v posledním 7.patře opraveného panelového domu s výtahem v Plzni na Bolevci.
Byt prošel částečnou rekonstrukcí - má opravené rozvody vody, elektřiny, plynu a odpadů. Kuchyně s dostatkem místa na jídelní stůl, získala nový vzhled šedou rohovou linkou a hezkým obkladem - stejně jako opravená koupelna a samostatná toaleta. Líbivý kamenný obklad zdobí stěnu obývacího pokoje, se kterým sousedí ložnice s lodžií. Druhá - protější ložnice má výhled do vnitrobloku na vzrostlé stromy a sportovní areál. Poslední místností bytu je malý pokojík, který lze využít jako pracovnu nebo šatnu. Přepažením dlouhé chodby bytu je možné získat další úložné prostory.
Vytápění a ohřev vody jsou z dálkového zdroje. Součástí nabídky je sklep v přízemí. V blízkém okolí je základní a mateřská škola, obchody a zastávky MHD. Výhodou je možnost parkování nedaleko domu.
Cena je včetně zajištění financování, právního a realitního servisu. Další informace a termín možné prohlídky získáte u makléřky.
Pobřežní 620/3, Praha 8
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Jana Šnajdrová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 4+1 v Plzni?