Prodej chalupy, Rožmitál pod Třemšínem - Skuhrov, 135 m2

Rožmitál pod Třemšínem, Skuhrov

4 950 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 22 124 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Rožmitále pod Třemšínem

Revize elektrických zařízení

Informace k domu

Hledáte klidné místo k odpočinku v srdci přírody? Nabízíme k prodeji útulnou chalupu v malebné obci Skuhrov, nedaleko Rožmitálu pod Třemšínem. Nemovitost se nachází na adrese Skuhrov 46 a představuje ideální příležitost pro rekreaci, víkendový únik z města nebo i trvalé bydlení.

Základní informace:

Dispozice: 3+1
Užitná plocha: cca135 m²
Pozemek: 508 m² (doplnit)
Stav: udržovaný, částečně vybavený
Vytápění: kamna na tuhá paliva
Inženýrské sítě: elektřina, vlastní studna, septik

Chalupa se nachází na klidném místě s minimálním provozem a je obklopena krásnou krajinou. Kolem domu je udržovaná zahrada , ideální pro relaxaci nebo pěstování. V blízkosti jsou lesy, rybníky i turistické stezky – perfektní lokalita pro milovníky přírody.

Dostupnost:
Do Rožmitálu pod Třemšínem je to jen pár minut autem, Příbram cca 25 minut, Praha zhruba 1 hodina jízdy.

Neváhejte a přijďte si prohlédnout tuto kouzelnou nemovitost, kde dýchá klid a tradice venkova.

Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás kontaktujte.

Parametry domu

Cena
4 950 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
2. 7. 2025
Adresa
Rožmitál pod Třemšínem, Skuhrov
ID
248-NP00777
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Velmi dobrý
Vybaveno
Částečně
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Užitná plocha
135 m2
Plocha pozemku
420 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Septik, Jímka
Komunikace
Asfaltová
Voda
Studna
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo RE/MAX Power2

RE/MAX Power2

Zahradnická 550, Příbram

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 15 lidí

Prodejce

Václav Kofroň

Václav Kofroň

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chalup v Rožmitále pod Třemšínem?

Podobné nemovitosti