Černá v Pošumaví
Výkup a prodej starého nábytku
Nabízíme ke koupi moderní a kompletně vybavený byt 3+kk o velikosti 52,7 m² ve 2. nadzemním podlaží novostavby v atraktivním projektu Resort Malé Lipno. K bytu náleží balkon o ploše 4,82 m², který poskytuje příjemný prostor pro ranní kávu nebo večerní relax.
Standard bytu:
● Kvalitní vinylové podlahy a keramická dlažba
● Interiérové dveře s obložkami
● Kompletně vybavená koupelna (sprchový kout, skříňka s umyvadlem, zrcadlo, závěsné WC, topný žebřík)
● Podlahové vytápění
● Barevný LED videotelefon
● Byt je kompletně vybavený – nábytek, kuchyňská linka se spotřebiči i další doplňky, připravený k okamžitému nastěhování nebo pronájmu
Byt zkolaudovaný ve 2Q 2023 – ihned k dispozici
Možnost přikoupení venkovního nebo podzemního parkovacího stání a sklepa
Možnost přikoupení kotevního stání
Lokalita:
Černá v Pošumaví – jen pár kroků od Lipenské přehrady, ideální pro sport, relaxaci a rodinnou pohodu. V okolí najdete cyklostezky, pláže, sjezdovky a běžkařské trasy.
Investice:
Vysoká poptávka po krátkodobém i dlouhodobém pronájmu – výhodná investice do rekreačního nebo trvalého bydlení.
Cena: 7 700 000 Kč včetně DPH
Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat!
Tepelská 137/3, Mariánské Lázně
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 2 lidí
Antonie Hadačová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 3+kk v Černé v Pošumaví?