Pustiměřské Prusy
(+ 400,-Kč zálohy na vodu/osoba, elektřina, plyn se přepisuje na nájemce ( cca 7.000,-Kč) + depozit + provize RK, + provize RK)
V zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout k pronájmu, samostatně stojící rodinný dům o dispozici 7+1 a užitné ploše 270 m2.
Tento dům je ideálním místem pro pohodlné rodinné bydlení, nabízí dostatek prostoru, soukromí a klidné prostředí v srdci obce Pustiměř – část Pustiměřské Prusy, přitom jen 5 km od Vyškova a 30 minut jízdy od Brna s vynikající dostupností na dálnici.
K domu náleží krásná, udržovaná zahrada, která je jako stvořená pro relaxaci a volné chvíle. Její dominantou je zapuštěný, zastřešený bazén o rozměrech 8 x 4 m, který nabízí osvěžení v letních dnech a zábavu pro celou rodinu. Na zahradě naleznete také terasu se zahradním nábytkem, ideální pro grilování, posezení s přáteli.
V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj (28,90 m2) propojený s moderní kuchyní (14,86 m2), vybavenou kuchyňskou linkou na míru a vestavěnými spotřebiči (sklokeramická deska, trouba, lednice s mrazákem). Jídelní prostor je doplněn jídelním stolem a židlemi. Dále je zde hala (27,49 m2) vhodná například jako pracovna, ložnice (15,18 m2), koupelna (7,59 m2), samostatné WC (1,09 m2), chodba, schodiště, zádveří a závětří. Z obývacího pokoje je přímý vstup na terasu (13,45 m2).V celém přízemí je položena dlažba, která zajišťuje snadnou údržbu a příjemný vzhled.
V prvním podlaží naleznete čtyři kompletně zařízené pokoje o velikostech 15,60 m2, 13,67 m2, 13,89 m2 a 13,89 m2 (včetně dvojlůžek, skříní, komod apod.), koupelnu (7,31 m2) a samostatné WC. Z chodby je vstup na terasu (6,09 m2), další terasa (3,1 m2) je přístupná ze dvou ložnic.
Dům je vytápěn moderním plynovým kotlem umístěným v suterénu domu, kde je i dostatek úložných prostor.
Součástí domu je prostorná garáž (29,70 m2) s dálkově ovládanými vraty.
- Možnost připojení k internetu
- Výborná občanská vybavenost v okolí (školka, základní škola 1.–9. třída, poliklinika, zubní lékař, restaurace, obchody, sportovní areál).
- Výborné dopravní spojení – v Pustiměři zastávky autobusů směr Prostějov–Brno, Olomouc–Brno.
- Ve Vyškově (5 km) veškerá infrastruktura: aquapark, Tesco, Albert, Lidl, Kaufland, vlakové a autobusové nádraží.
Volné ihned.
V případě zájmu o prohlídku či více informací mě neváhejte kontaktovat. Rádi Vám dům osobně představíme, abyste mohli sami ocenit jeho přednosti.
Tento dům nabízí vše, co si můžete od rodinného bydlení přát: pohodlí, prostor, moderní vybavení, zázemí pro relaxaci i sport a výbornou dostupnost.
Prohlídky možné po dohodě s makléřem.
Máte zájem o tento dům?
Inzerát si prohlédlo 36 lidí
Ivana Zapletalová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu rodinných domů v Pustiměři?