Prodej chalupy, Smržovka, 90 m2

Smržovka

3 800 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 16 984 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Smržovce

Rekonstrukce

Úklidové služby

Informace k domu

Prodej chalupy, 90 m², Smržovka

Nabízíme k prodeji chalupu v klidné části obce Smržovka. Chalupa je evidována jako objekt k rekreaci, s číslem evidenčním a je určena ke kompletní rekonstrukci či demolici. Jedná se o smíšenou stavbu o zastavěné ploše 65m², dvoupodlažní, s malým sklípkem, suchým záchodem, dlouhodobě nevyužívána.
Elektřina odpojena, studna u domu na zahradě.
Pozemky o celkové ploše 1133 m², jsou předěleny obecní, přístupovou cestou. Díky svému umístění, je ideálním místem pro rekreační účely v Jizerských horách, jak turistiku a cyklistiku, tak i zimní sporty. Více informací u makléře.

Parametry domu

Cena
3 800 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
13. 5. 2025
Adresa
Smržovka
ID
906606
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Vybaveno
Ne
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
90 m2
Plocha pozemku
1133 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo M&M reality

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Šárka Šolcová

Šárka Šolcová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chalup v Smržovce?

Podobné nemovitosti