U Nikolajky, Praha 5, Smíchov
(Nájem 22.000,- Kč, zálohy na vodu, společné prostory, úklid 1080,- dle osob, el. se přepisuje, kauce 46.160,- Kč, provize RK 26.620,- s DPH)
Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný byt 2+kk, nacházející se ve 3.NP činžovního domu v ulici U Nikolajky na Praze 5.Dispozice bytu: Vstupní chodba, pokoj s kuchyňským koutem, pokoj, šatna, koupelna s vanou, samostatné wc.
Byt má celkovou užitnou plochu 52 m2.Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou včetně myčky, sklokeramické desky, digestoře a trouby.K bytu náleží samostatnou sklepní kóji o velikosti 2 m2.
Parkovat lze bez omezení v bezprostřední blízkosti domu s platným parkovacím oprávněním pro rezidenty.
Nájem 22.000,- Kč, zálohy(voda/stočné) a společné prostory jsou 1080 Kč/měs./osobu el. se přepisuje, kauce 46.160,-Kč, provize RK 26.620,- s DPH.
Byt je volný ihned
Jílovská 2599, Týnec nad Sázavou
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Pavel Šandera
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+kk v Praze 5?