Pronájem pozemku, Zlín, Vavrečkova, 13 m2 (ID: 2149295)

Vavrečkova, Zlín

Cena na vyžádání Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(info v RK)

Prověřené firmy v Zlíně

Informace k pozemku

Parkovací místo s rozlohou 13 m2 se nachází ve Zlíně v areálu Svit, na místě bývalé 26. budovy a je určeno k parkování. Tato nekrytá plocha poskytuje ideální prostor pro parkování osobních aut. Areál Svit má strategickou polohu s výbornou dopravní dostupností, což umožňuje snadný přístup do samotného centra města. Pronajmout je možné i více parkovacích míst.

CREAM Real Estate poskytuje služby v oblasti realit, developmentu, facility managementu, energií a asset managementu. Hlavní provozovna sídlí ve Zlíně v bývalém areálu Baťovy továrny, který z významné části vlastní a revitalizuje. Svým klientům poskytuje nejlepší možný servis, a to díky týmu profesionálů a odborníků.

Parametry pozemku

Cena
Cena na vyžádání
Poznámka k ceně
info v RK
Aktualizováno
18. 5. 2024
Adresa
Vavrečkova, Zlín
ID
ZSVIT-1119/25
Plocha nemovitosti
13 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Dalibor Gajdušek

Dalibor Gajdušek

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu pozemků (ostatní) v Zlíně?

Podobné nemovitosti