Pronájem obchodního prostoru, Doksy, Zámecká, 420 m2

Zámecká, Doksy

20 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prověřené firmy v Doksech

Rekonstrukce

Úklidové služby

Informace k nemovitosti

Pronájem obchod a služby, 420 m², Doksy

Nabízíme k pronájmu unikátně řešený objekt určený pro prodejní činnost nebo gastro podnikání, nacházející se v atraktivní části Doks, nedaleko Máchova jezera.

Lokalita na okraji obce je ideální pro živnostníky hledající dobře dostupné a prestižní místo pro svůj podnik. Nemovitost prošla rozsáhlou rekonstrukcí a nabízí nadstandardní prostory vhodné pro realizaci restaurace či obchodu s kompletním zázemím a skladovými prostory. S celkovou užitnou plochou více než 420 m², včetně podzemního podlaží pro skladování, poskytuje dostatek prostoru pro Vaši podnikatelskou činnost.

Objekt se nachází na strategicky výhodném místě, 16 km od České Lípy a 25 km od Mladé Boleslavi, což umožňuje snadnou dostupnost jak pro majitele, tak pro návštěvníky.

Terasa s výměrou 55 m², parkování před budovou a bezbariérový přístup umocňují potenciál těchto nových prostor a jsou předpokladem, aby se objekt stal oblíbeným místem pro široké spektrum klientů.

Více informací Vám rádi sdělíme po telefonu.

Parametry nemovitosti

Cena
20 000 Kč /za měsíc
Aktualizováno
22. 5. 2024
Adresa
Zámecká, Doksy
ID
871212
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
420 m2
Vybaveno
Částečně
Lokalita objektu
Okraj obce
Vlastnictví
Státní/obecní
Plocha nemovitosti
55 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo M&M reality

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Michal Hampl

Michal Hampl

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu obchodních prostor v Doksech (okr. Česká Lípa)?

Podobné nemovitosti