Prodej zemědělské půdy, Svojanov, 7661 m2

Svojanov

Rezervováno
337 062 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 1 606 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Svojanově

Informace k pozemku

Hledáte vhodnou investiční příležitost jak zhodnotit své volné finance a zároveň se chcete bránit zvyšující se inflaci? Investuje bezpečně do zemědělské půdy.

Nabízím exkluzivně k prodeji pozemek v katastrálním území Starý Svojanov v okrese Svitavy.

K prodeji je parc. č. 322/3 zapsaných na LV 25 v KÚ Starý Svojanov.

Celková výměra prodávané půdy je 7661 m2 a jedná se o ornou půdu.

Svojanov je městys v okrese Svitavy v Pardubickém kraji, zhruba 15 km jihovýchodně od Poličky. Žije zde 360 obyvatel. První písemná zmínka pochází z roku 1287. Historie je pevně spjata s hradem Svojanov, který byl založen na jedné z nejvýznamnějších obchodních stezek, tzv. Trstenické.

Zemědělská půda je dlouhodobě vnímána jako bezpečná investice udržující trvalou hodnotu. Vzhledem ke snadnosti a nízké rizikovosti je investice vhodná i pro méně zkušené investory, kteří usilují o správně diverzifikované portfolio.

Pozemek je prodáván v zastoupení přímého majitele, neplatíte tak žádnou provizi navíc. Cena půdy v čase roste, s nákupem proto dlouho neváhejte.

V případě dotazů k pozemkům nebo zájmu o koupi kontaktujte přímo makléře, jehož kontaktní údaje jsou uvedeny níže. Nezaujala vás tato konkrétní nabídka? Vyplňte nezávaznou poptávku na našich webových stránkách a vyberte si svůj pozemek dle svých představ.

Parametry pozemku

Stav
Rezervováno
Cena
337 062 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
20. 5. 2024
Adresa
Svojanov
ID
5600
Plocha nemovitosti
7661 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Veronika Vencová

Veronika Vencová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje zemědělských půd v Svojanově?

Podobné nemovitosti