Pronájem pozemku pro komerční výstavbu, Olomouc, Sokolovská, 553 m2 (ID: 2099545)

Sokolovská, Olomouc - Klášterní Hradisko

Cena na vyžádání Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(dohodou)

Prověřené firmy v Olomouci

Informace k pozemku

Nabízíme k pronájmu nevyužitou zahradu s velkým potenciálem, která náleží ke komerční budově na adrese Sokolovská 80/4 v Olomouci. Hledáme nájemce s originálním nápadem na využití tohoto pozemku. Původně jsme uvažovali o konceptu letního baru, ale jsme otevření všem kreativním nápadům. V minulém roce zde fungovala kavárna, která si získala velkou oblibu.

Na zahradu je již přivedena elektřina a voda z budovy. Sociální zařízení je k dispozici v přízemí budovy. K dispozici je také vlastní parkoviště.

Tato zahrada je již poměrně známá, protože slouží jako vstup do oblíbené posilovny Legends Gym. Bez ohledu na to, jaký koncept zvolíte pro využití zahrady, budou o vás vědět první návštěvníci této posilovny. Výhodou je také blízkost malého sídliště a komplexu vysokoškolských kolejí v ulici 17. Listopadu, který je vzdálený pouhých 600 metrů.

Cena pronájmu je diskutabilní a závisí na povaze podnikání. Pokud máte zájem využít tuto zahradu, neváhejte kontaktovat makléře.

Parametry pozemku

Cena
Cena na vyžádání
Poznámka k ceně
dohodou
Aktualizováno
3. 4. 2024
Adresa
Sokolovská, Olomouc - Klášterní Hradisko
ID
00140
Plocha nemovitosti
553 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

o´home reality

tř. Kosmonautů 1221/2a, Olomouc

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Martin Frömel

Martin Frömel

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu pozemků pro komerční výstavbu v Olomouci?