Pronájem garáže, Plzeň - Doubravka, Ke Špitálskému lesu, 18 m2

Ke Špitálskému lesu, Plzeň, Doubravka

2 300 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prověřené firmy v Plzni

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Pro Západ realitní s.r.o. zakládající člen nezávislé komunity makléřů

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Podlahy

Stěhovací služby

Střechy

Informace k nemovitosti

pronájem samostatné garáže v parkovacím domě v Plzni na Doubravce. V garáži je zavedena elektřina, je opatřena sklápěcími vraty. Lze nekomerčně využít také rampu s nájezdy pro kontrolu spodku vozidla nebo ruční myčku. Garáž je určena k dlouhodobému pronájmu. Cena činí 2.300,- Kč za měsíc, kauce ve výši 2.300,- Kč a provize RK je ve výši 2.300,- Kč. Pokud nechcete každý den hledat místo, kde vaše auto zaparkujete, kontaktujte nás a problém máte vyřešený. Ev. číslo: 26248.

Parametry nemovitosti

Cena
2 300 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Aktualizováno
13. 5. 2024
Adresa
Ke Špitálskému lesu, Plzeň, Doubravka
ID
26248
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
18 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Roman Bukovjan

Roman Bukovjan

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu garáží v Plzni?

Podobné nemovitosti