Prodej pozemku pro bydlení, Rokytá - Dolní Rokytá, 1694 m2

Dolní Rokytá

3 490 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 16 632 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Rokyté

Úklidové služby

Informace k pozemku

Prodej pozemku k bydlení, 1694 m², Dolní Rokytá

Nabízíme k prodeji atraktivní pozemek k bydlení o rozloze 1694 m² v klidné části obce v katastrálním území Dolní Rokytá.

Tento výjimečný pozemek se může pochlubit pravidelným tvarem a rovinatým terénem, což usnadňuje výstavbu a zahradní úpravy.

Na hranici pozemku je již zavedena elektřina a vodovodní přípojka, nabízející komfort a snadný start vašemu budoucímu domovu.

Umístění mimo hlavní komunikaci zaručuje klidný život v soukromí s nádherným výhledem do okolní krajiny.

Nemovitost se nachází v dosahu veškeré občanské vybavenosti nabízené městem Mnichovo Hradiště, bohatém na kulturní a společenské aktivity.

Dále je zde vynikající dostupnost do okresního města Mladá Boleslav, což představuje skvělý benefit pro každodenní život, práci či zábavu.

Pozemek je ve velmi dobrém stavu, připraven pro nové vlastníky, kteří zde mohou realizovat svůj sen o bydlení v blízkosti přírody, a přesto v dosahu civilizace.

Zavolejte si o prohlídku a dostanete více informací.

Parametry pozemku

Cena
3 490 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
28. 2. 2024
Adresa
Dolní Rokytá
ID
862750
Stav objektu
Velmi dobrý
Lokalita objektu
Okraj obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
1694 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo M&M reality

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Karel Tomášek

Karel Tomášek

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Rokyté?

Podobné nemovitosti